Kjøpe SN74ALS29821NT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Type: | D-Type |
| Trigger Type: | Positive Edge |
| Serie: | 74ALS |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 24-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Utgangstype: | Tri-State, Non-Inverted |
| Andre navn: | SN74ALS29821NTE4 SN74ALS29821NTE4-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Antall elementer: | 1 |
| Antall bit per element: | 10 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal forplantningsforsinkelse @ V, Max CL: | 16ns @ 5V, 300pF |
| Produsentens varenummer: | SN74ALS29821NT |
| Funksjon: | Standard |
| Beskrivelse: | IC D-TYPE POS TRG SNGL 24DIP |
| Nåværende - Quiescent: | 115mA |
| Nåværende - Utgang Høy, Lav: | 24mA, 48mA |
| Email: | [email protected] |