Kjøpe SN74ALS857DWRE4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsforsyningskilde: | Single Supply |
|---|---|
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Type: | Multiplexer |
| Leverandør Enhetspakke: | 24-SOIC |
| Serie: | 74ALS |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | SN74ALS857DWRE4 |
| Uavhengige kretser: | 1 |
| Utvidet beskrivelse: | Multiplexer 6 x 2:1 24-SOIC |
| Beskrivelse: | IC MUX UNIV HEX 2-1 3ST 24-SOIC |
| Nåværende - Utgang Høy, Lav: | 2.6mA, 24mA |
| Krets: | 6 x 2:1 |
| Email: | [email protected] |