Kjøpe SN74ALVCH16863DGGR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 56-TSSOP |
| Serie: | 74ALVCH |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Utgangstype: | Push-Pull |
| Andre navn: | 296-6267-2 74ALVCH16863DGGRE4 74ALVCH16863DGGRE4-ND 74ALVCH16863DGGRG4 74ALVCH16863DGGRG4-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall elementer: | 2 |
| Antall bit per element: | 9 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN74ALVCH16863DGGR |
| Logikk Type: | Transceiver, Non-Inverting |
| Inngangstype: | - |
| Utvidet beskrivelse: | Transceiver, Non-Inverting Element 9 Bit per Element Push-Pull Output 56-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC TRANSCVR TRI-ST 18BIT 56TSSOP |
| Nåværende - Utgang Høy, Lav: | 24mA, 24mA |
| Email: | [email protected] |