Kjøpe SN74AVCA406GQCR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - VCCB: | 1.4 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spenning - VCCA: | 1.4 V ~ 3.6 V |
| Oversetter Type: | Voltage Level |
| Leverandør Enhetspakke: | 48-BGA MICROSTAR JUNIOR (4x4) |
| Serie: | 74AVCA |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 48-VFBGA |
| Utgangstype: | Open Drain, Push-Pull |
| Utgangssignal: | - |
| Andre navn: | 296-17558-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | SN74AVCA406GQCR |
| Inngangssignal: | - |
| Egenskaper: | SIM Card Interface |
| Utvidet beskrivelse: | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 8 Channel 48-BGA MICROSTAR JUNIOR (4x4) |
| Beskrivelse: | IC VOLT TRANSL SD MMC 48BGA |
| Datahastighet: | - |
| Kanaler per krets: | 8 |
| Kanaltype: | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |