Kjøpe SN74LS51N med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 14-PDIP |
| Serie: | 74LS |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Utgangstype: | Single-Ended |
| Andre navn: | 296-34006-5 SN74LS51N-ND SN74LS51NE4 SN74LS51NE4-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall innganger: | 10 Input (3, 3, 2, 2) |
| Antall kretser: | 2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN74LS51N |
| Logikk Type: | AND/OR/INVERT Gate |
| Utvidet beskrivelse: | AND/OR/INVERT Gate Configurable 2 Circuit 10 Input (3, 3, 2, 2) Input 14-PDIP |
| Beskrivelse: | IC 2-IN AND-OR-INV GATE 14-DIP |
| Nåværende - Utgang Høy, Lav: | 400µA, 8mA |
| Email: | [email protected] |