Kjøpe SN74LV06APWT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 14-TSSOP |
| Serie: | 74LV |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Andre navn: | 296-28626-2 SN74LV06APWT-ND SN74LV06APWTE4 SN74LV06APWTE4-ND SN74LV06APWTG4 SN74LV06APWTG4-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall innganger: | 6 |
| Antall kretser: | 6 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal forplantningsforsinkelse @ V, Max CL: | 7.5ns @ 5V, 50pF |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN74LV06APWT |
| Logikk Type: | Inverter |
| Logisk nivå - Lav: | 0.5V |
| Logisk nivå - Høy: | 1.5V |
| Egenskaper: | Open Drain |
| Utvidet beskrivelse: | Inverter IC 6 Channel Open Drain 14-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC BUFF/DVR INV HEX W/OD 14TSSOP |
| Nåværende - Quiescent (Maks): | 20µA |
| Nåværende - Utgang Høy, Lav: | -, 16mA |
| Email: | [email protected] |