Kjøpe SN74LV166APW med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 16-TSSOP |
| Serie: | 74LV |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Utgangstype: | Push-Pull |
| Andre navn: | 296-34047-5 SN74LV166APW-ND SN74LV166APWE4 SN74LV166APWE4-ND SN74LV166APWG4 SN74LV166APWG4-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall elementer: | 1 |
| Antall bit per element: | 8 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN74LV166APW |
| Logikk Type: | Shift Register |
| Funksjon: | Parallel or Serial to Serial |
| Beskrivelse: | IC REGISTR PAR-LOAD 8BIT 16TSSOP |
| Email: | [email protected] |