Kjøpe SN74LV393ADBR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Trigger Type: | Negative Edge |
| timing: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 14-SSOP |
| Serie: | 74LV |
| tilbakestille: | Asynchronous |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | 14-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Andre navn: | 296-12351-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall elementer: | 2 |
| Antall bit per element: | 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN74LV393ADBR |
| Logikk Type: | Binary Counter |
| Utvidet beskrivelse: | Counter IC Binary Counter Element 4 Bit Negative Edge 14-SSOP |
| Retning: | Up |
| Beskrivelse: | IC BINARY COUNTRS DUAL 14-SSOP |
| Count Rate: | 70MHz |
| Email: | [email protected] |