Kjøpe SN74LV4046ANSR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Phase Lock Loop (PLL) |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SO |
| Serie: | 74LV |
| Forhold - Input: Output: | 1:3 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| PLL: | Yes |
| Produksjon: | CMOS, TTL |
| Andre navn: | 296-21050-2 SN74LV4046ANSRG4 SN74LV4046ANSRG4-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN74LV4046ANSR |
| Input: | CMOS, TTL |
| Frekvens - Maks: | 38MHz |
| Divider / Multiplier: | No/No |
| Differensial - Input: Output: | No/No |
| Beskrivelse: | IC LOGIC PLL W/VCO 16SO |
| Email: | [email protected] |