Kjøpe SN74LV595AD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SOIC |
| Serie: | 74LV |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utgangstype: | Tri-State |
| Andre navn: | 296-26565-5 Q1172186 SN74LV595AD-ND SN74LV595ADE4 SN74LV595ADE4-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall elementer: | 1 |
| Antall bit per element: | 8 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN74LV595AD |
| Logikk Type: | Shift Register |
| Funksjon: | Serial to Parallel, Serial |
| Beskrivelse: | 8BIT SHFT REG 3STATE OTPT 16SOIC |
| Email: | [email protected] |