Kjøpe SN74LV8154N med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Trigger Type: | Positive Edge |
| timing: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-PDIP |
| Serie: | 74LV |
| tilbakestille: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andre navn: | 296-34067-5 SN74LV8154N-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall elementer: | 2 |
| Antall bit per element: | 16 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 7 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN74LV8154N |
| Logikk Type: | Binary Counter |
| Utvidet beskrivelse: | Counter IC Binary Counter Element 16 Bit Positive Edge 20-PDIP |
| Retning: | Up |
| Beskrivelse: | IC DUAL 16-BIT BIN CNTRS 20-DIP |
| Count Rate: | 25MHz |
| Email: | [email protected] |