Kjøpe SN74LVC1G373DBVR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-6 |
| Serie: | 74LVC |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SOT-23-6 |
| Utgangstype: | Tri-State |
| Andre navn: | 296-18588-2 74LVC1G373DBVRG4 74LVC1G373DBVRG4-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN74LVC1G373DBVR |
| Logikk Type: | D-Type Transparent Latch |
| Uavhengige kretser: | 1 |
| Utvidet beskrivelse: | D-Type Transparent Latch Channel 1:1 IC Tri-State SOT-23-6 |
| Beskrivelse: | IC LTCH D-TYP SGL 3-OUT SOT-23-6 |
| Forsinkelsestid - Forplantning: | 1ns |
| Nåværende - Utgang Høy, Lav: | 32mA, 32mA |
| Krets: | 1:1 |
| Email: | [email protected] |