Kjøpe SN74V3660-15PEU med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 128-LQFP (14x20) |
| Serie: | 74V |
| Retransmit Capability: | Yes |
| Programmerbar flaggstøtte: | Yes |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 128-LQFP |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Minnestørrelse: | 144K (4K x 36) |
| Produsentens varenummer: | SN74V3660-15PEU |
| Ekspansjonstype: | Depth, Width |
| Beskrivelse: | IC FIFO 8KX18 128QFP |
| Datahastighet: | 66.7MHz |
| Strøm - Forsyning (Maks): | 40mA |