Kjøpe SN751177NSRE4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SO |
| Serie: | - |
| Mottaker Hysterese: | 50mV |
| protokoll: | RS422, RS485 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 85°C |
| Antall drivere / mottakere: | 2/2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN751177NSRE4 |
| Utvidet beskrivelse: | 2/2 Transceiver Full RS422, RS485 16-SO |
| duplex: | Full |
| Beskrivelse: | IC DUAL DIFF DRVR/RCVR 16SO |
| Datahastighet: | - |
| Email: | [email protected] |