Kjøpe SN75LBC172A16DW med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Type: | Driver |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| protokoll: | RS422, RS485 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andre navn: | 296-34167-5 SN75LBC172A16DW-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |