Kjøpe SPFI025.T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.406" Dia x 2.500" L (10.31mm x 63.50mm) |
| Serie: | POWR-GARD® SPFI |
| Responstid: | Fast |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cylindrical, Blade Terminals |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SPFI025.T |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 25A 1KVDC CYLINDR |
| DC kald motstand: | 0.00353 Ohm |
| Nåværende vurdering: | 25A |