Kjøpe SPSX331M0ER med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 2.5V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Serie: | SPSX |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | 3A @ 100kHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 2917 (7343 Metric) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | SPSX331M0ER |
| Levetid @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.083" (2.10mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 330µF ±20% 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 9 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD |
| kapasitans: | 330µF |