Kjøpe SPXI025.T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1500V (1.5kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.540" Dia x 3.370" L (13.72mm x 85.54mm) |
| Serie: | POWR-GARD® SPXI |
| Responstid: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cartridge, Inline, Double Ended |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | In Line |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 2209 |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SPXI025.T |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | Intrinsically Safe |
| Beskrivelse: | FUSE CRTRDGE 25A 1.5KVDC INLINE |
| DC kald motstand: | 0.0066 Ohm |
| Nåværende vurdering: | 25A |
| Klasse: | - |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 15kA |
| applikasjoner: | Solar (Photovoltaic) |
| Email: | [email protected] |