SRF1280A-151M
SRF1280A-151M
Delenummer:
SRF1280A-151M
Produsent:
Bourns, Inc.
Beskrivelse:
INDUCT ARRAY 2 COIL 150UH SMD
Dataark:
SRF1280A-151M.pdf
Introduksjon
Kjøpe SRF1280A-151M med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Toleranse:±20%
Test induktans - koblet i serie:600µH
Størrelse / Dimensjon:0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
skjerming:Shielded
Serie:Automotive, AEC-Q200, SRF1280A
emballasje:Original-Reel®
Pakke / tilfelle:Nonstandard
Andre navn:SRF1280A-151MDKR
Driftstemperatur:-40°C ~ 125°C
Antall ruller:2
Monteringstype:Surface Mount
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time:20 Weeks
Produsentens varenummer:SRF1280A-151M
Induktans - koblet i parallell:150µH
Høyde:0.315" (8.00mm)
Utvidet beskrivelse:Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 261 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard
Beskrivelse:INDUCT ARRAY 2 COIL 150UH SMD
DC-motstand (DCR) - Serie:1.013 Ohm Max
DC-motstand (DCR) - Parallell:261 mOhm Max
Nåværende Saturation - Series:1.51A
Nåværende Metning - Parallell:3.01A
Nåværende vurdering - Serie:796mA
Nåværende vurdering - Parallelt:1.59A