Kjøpe SRF3216A-221Y med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 50V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | SRF3216A |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | Horizontal, 4 PC Pad |
| Andre navn: | SRF3216A-221YDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall linjer: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRF3216A-221Y |
| Induktans @ Frekvens: | - |
| Impedans @ Frekvens: | 220 Ohm @ 100MHz |
| Høyde (maks): | 0.087" (2.20mm) |
| Filter Type: | Signal Line |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 220 Ohm @ 100MHz 300mA DCR 450 mOhm |
| Beskrivelse: | CMC 300MA 2LN 220OHM SMD AECQ200 |
| DC-motstand (DCR) (maks): | 450 mOhm |
| Nåværende vurdering (Maks): | 300mA |