Kjøpe SRN8040TA-121M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | SRN8040TA |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 10 @ 1MHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | SRN8040TA-121MTR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRN8040TA-121M |
| induktans: | 120µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.177" (4.50mm) |
| Frekvens - Test: | 1MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 7.5MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 120µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 350 mOhm Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 120UH 1.1A 350 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 350 mOhm |
| Nåværende vurdering: | 1.1A |
| Nåværende - Metning: | 1.3A |
| Email: | [email protected] |