Kjøpe SRR1003-470M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.500" L x 0.406" W (12.70mm x 10.30mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRR1003 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 18 @ 2.52MHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRR1003-470M |
| induktans: | 47µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.118" (3.00mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 14MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 47µH Shielded Wirewound Inductor 600mA 650 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 47UH 600MA 650 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 650 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 600mA |
| Nåværende - Metning: | 1.4A |
| Email: | [email protected] |