Kjøpe SRR1210A-330M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | - |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRR1210A |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 16 @ 2.52MHz |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | SRR1210A-330MDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRR1210A-330M |
| induktans: | 33µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.394" (10.00mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 6.5MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 33µH Shielded Inductor 4.4A 52 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 33UH 4.4A 52 MOHM SMD |
| DC-motstand (DCR): | 52 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 4.4A |
| Nåværende - Metning: | 3.7A |
| Email: | [email protected] |