Kjøpe SRR6603-472ML med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.260" L x 0.173" W (6.60mm x 4.40mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRR6603 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 50 @ 100kHz |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | SRR6603-472MLDKR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRR6603-472ML |
| induktans: | 4.7mH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.118" (3.00mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 1MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 4.7mH Shielded Wirewound Inductor 60mA 13.9 Ohm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 4.7MH 60MA 13.9 OHM |
| DC-motstand (DCR): | 13.9 Ohm Max |
| Nåværende vurdering: | 60mA |
| Nåværende - Metning: | 21mA |
| Email: | [email protected] |