Kjøpe SRR7045-2R2M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRR7045 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 10 @ 7.96MHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRR7045-2R2M |
| induktans: | 2.2µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.189" (4.80mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 60MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.8A 22 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 2.2UH 2.8A 22 MOHM SMD |
| DC-motstand (DCR): | 22 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 2.8A |
| Nåværende - Metning: | 2.5A |
| Email: | [email protected] |