Kjøpe ST10R172LT6 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Vcc / Vdd): | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 100-TQFP (14x14) |
| Hastighet: | 50MHz |
| Serie: | ST10 |
| RAM-størrelse: | 1K x 8 |
| Programminnetype: | ROMless |
| Programminnestørrelse: | - |
| periferi~~POS=TRUNC: | POR, PWM, WDT |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 100-LQFP |
| Andre navn: | 497-2044 |
| Oscillator type: | Internal |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall I / O: | 77 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | ST10R172LT6 |
| Utvidet beskrivelse: | ST10 ST10 Microcontroller IC 16-Bit 50MHz ROMless 100-TQFP (14x14) |
| EEPROM-størrelse: | - |
| Beskrivelse: | IC MCU 16BIT ROMLESS 100TQFP |
| Datakonvertere: | - |
| Kjernestørrelse: | 16-Bit |
| Kjerneprosessor: | ST10 |
| tilkobling: | EBI/EMI, SSP, UART/USART |
| Email: | [email protected] |