Kjøpe STA515W13TR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 10 V ~ 36 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverandør Enhetspakke: | PowerSO-36 EPU |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 36-PowerBFSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Utgangstype: | 4-Channel (Quad) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Maks. Utgangseffekt x Kanaler @ Last: | 10W x 4 @ 4 Ohm |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | STA515W13TR |
| Egenskaper: | Short-Circuit and Thermal Protection |
| Utvidet beskrivelse: | Amplifier IC 4-Channel (Quad) Class D PowerSO-36 EPU |
| Beskrivelse: | IC QUAD HALF BRIDGE AMP PWRSO36 |
| Email: | [email protected] |