Kjøpe STA801M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | 5V, Selectable |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | - |
| Spenning - Inngang (Min): | 17.5V |
| Spenning - Inngang (Maks): | 40V |
| topologi: | Buck |
| Synkron Likner: | No |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-SIP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | 10-SIP |
| Utgangstype: | Fixed |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive |
| Andre navn: | STA801M DK |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 125°C (TA) |
| Antall utganger: | 2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | STA801M |
| Funksjon: | Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 125kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5V, Selectable 2 Output 500mA 10-SIP |
| Beskrivelse: | IC REG BUCK 5V/SELECTABLE 10SIP |
| Strøm - Utgang: | 500mA |
| Email: | [email protected] |