Kjøpe STD20NF06LAG med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | - |
|---|---|
| Vgs (maks): | - |
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Enhetspakke: | DPAK |
| Serie: | - |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | - |
| Strømdissipasjon (maks): | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andre navn: | 497-17143-2 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | STD20NF06LAG |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | - |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | 12nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET-funksjonen: | - |
| Utvidet beskrivelse: | N-Channel 60V 20A Surface Mount DPAK |
| Drivspenning (Maks. Rds På, Min Rds På): | 5V, 10V |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 60V |
| Beskrivelse: | MOSFET N-CH 60V 20A DPAK |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 20A |