Kjøpe STD3NK100Z med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 4.5V @ 50µA |
|---|---|
| Vgs (maks): | ±30V |
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Enhetspakke: | DPAK |
| Serie: | SuperMESH™ |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 6 Ohm @ 1.25A, 10V |
| Strømdissipasjon (maks): | 90W (Tc) |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andre navn: | 497-7967-2 STD3NK100Z-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 26 Weeks |
| Produsentens varenummer: | STD3NK100Z |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | 601pF @ 25V |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | 18nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET-funksjonen: | - |
| Utvidet beskrivelse: | N-Channel 1000V (1kV) 2.5A (Tc) 90W (Tc) Surface Mount DPAK |
| Drivspenning (Maks. Rds På, Min Rds På): | 10V |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 1000V (1kV) |
| Beskrivelse: | MOSFET N-CH 1000V 2.5A DPAK |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 2.5A (Tc) |