Kjøpe STF4N52K3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 4.5V @ 50µA |
|---|---|
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-220FP |
| Serie: | SuperMESH3™ |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 2.6 Ohm @ 1.25A, 10V |
| Strømdissipasjon (maks): | 20W (Tc) |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-220-3 Full Pack |
| Andre navn: | 497-12579-5 STF4N52K3-ND |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | STF4N52K3 |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | 334pF @ 100V |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | 11nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET-funksjonen: | - |
| Utvidet beskrivelse: | N-Channel 525V 2.5A (Tc) 20W (Tc) Through Hole TO-220FP |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 525V |
| Beskrivelse: | MOSFET N-CH 525V 2.5A TO-220FP |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 2.5A (Tc) |