Kjøpe STGW30NC60WD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce (på) (Maks) @ Vge, Ic: | 2.5V @ 15V, 20A |
| Testtilstand: | 390V, 20A, 10 Ohm, 15V |
| Td (på / av) @ 25 ° C: | 29.5ns/118ns |
| Bytte energi: | 305µJ (on), 181µJ (off) |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-247-3 |
| Serie: | PowerMESH™ |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 40ns |
| Strøm - Maks: | 200W |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-247-3 |
| Andre navn: | 497-5204-5 STGW30NC60WD-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | STGW30NC60WD |
| Inngangstype: | Standard |
| IGBT Type: | - |
| Gate Charge: | 102nC |
| Utvidet beskrivelse: | IGBT 600V 60A 200W Through Hole TO-247-3 |
| Beskrivelse: | IGBT 600V 60A 200W TO247 |
| Nåværende - Samlerpulserte (Icm): | 150A |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 60A |