Kjøpe STI11NM80 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 5V @ 250µA |
|---|---|
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Enhetspakke: | I2PAK (TO-262) |
| Serie: | MDmesh™ |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 400 mOhm @ 5.5A, 10V |
| Strømdissipasjon (maks): | 150W (Tc) |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA |
| Andre navn: | 497-13106-5 |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | STI11NM80 |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | 1630pF @ 25V |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | 43.6nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET-funksjonen: | - |
| Utvidet beskrivelse: | N-Channel 800V 11A (Tc) 150W (Tc) Through Hole I2PAK (TO-262) |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 800V |
| Beskrivelse: | MOSFET N-CH 800V 11A I2PAK-3 |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 11A (Tc) |