Kjøpe STTH12012TV1 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 2.25V @ 60A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 1200V (1.2kV) |
| Leverandør Enhetspakke: | ISOTOP® |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 125ns |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | ISOTOP |
| Andre navn: | 497-7576-5 STTH12012TV1-ND |
| Driftstemperatur - Kobling: | 150°C (Max) |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | STTH12012TV1 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Array 2 Independent Standard 1200V (1.2kV) 60A Chassis Mount ISOTOP |
| Diodetype: | Standard |
| Diode Konfigurasjon: | 2 Independent |
| Beskrivelse: | DIODE MODULE 1.2KV 60A ISOTOP |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 30µA @ 1200V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io) (per diode): | 60A |