Kjøpe STW55NM60N med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 4V @ 250µA |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-247-3 |
| Serie: | MDmesh™ II |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 60 mOhm @ 25.5A, 10V |
| Strømdissipasjon (maks): | 350W (Tc) |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-247-3 |
| Andre navn: | 497-7622-5 STW55NM60N-ND |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | STW55NM60N |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | 5800pF @ 50V |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | 190nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET-funksjonen: | - |
| Utvidet beskrivelse: | N-Channel 600V 51A (Tc) 350W (Tc) Through Hole TO-247-3 |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 600V |
| Beskrivelse: | MOSFET N-CH 600V 51A TO-247 |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 51A (Tc) |