Kjøpe STWA12N120K5 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 5V @ 100µA |
|---|---|
| Vgs (maks): | ±30V |
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-247 Long Leads |
| Serie: | MDmesh™ K5 |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 690 mOhm @ 6A, 10V |
| Strømdissipasjon (maks): | 250W (Tc) |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-247-3 |
| Andre navn: | 497-16029-5 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | STWA12N120K5 |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | 1370pF @ 100V |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | 44.2nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET-funksjonen: | - |
| Utvidet beskrivelse: | N-Channel 1200V (1.2kV) 12A (Tc) 250W (Tc) Through Hole TO-247 Long Leads |
| Drivspenning (Maks. Rds På, Min Rds På): | 10V |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 1200V (1.2kV) |
| Beskrivelse: | MOSFET N-CH 1200V 12A TO-247-3 |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 12A (Tc) |