Kjøpe SY100H646LJC med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Leverandør Enhetspakke: | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Serie: | Precision Edge® |
| Forhold - Input: Output: | 2:8 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 28-LCC (J-Lead) |
| Produksjon: | TTL |
| Andre navn: | 576-3287-5 SY100H646LJC-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens varenummer: | SY100H646LJC |
| Input: | PECL, TTL |
| Frekvens - Maks: | 160MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 160MHz 28-LCC (J-Lead) |
| Differensial - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beskrivelse: | IC CLK BUFFER 2:8 160MHZ 28PLCC |
| Email: | [email protected] |