Kjøpe SY58031UMI med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.375 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Leverandør Enhetspakke: | 32-MLF® (5x5) |
| Serie: | Precision Edge® |
| Forhold - Input: Output: | 1:8 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 32-VFQFN Exposed Pad, 32-MLF® |
| Produksjon: | CML |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | SY58031UMI |
| Input: | CML, LVDS, LVPECL |
| Frekvens - Maks: | 6GHz |
| Utvidet beskrivelse: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 6GHz 32-VFQFN Exposed Pad, 32-MLF® |
| Differensial - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beskrivelse: | IC CLK BUFFER 1:8 6GHZ 32MLF |
| Email: | [email protected] |