Kjøpe T700043004BY med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - På tilstand (Vtm) (Maks): | 1.6V |
|---|---|
| Spenning - Off State: | 400V |
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 3V |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-209 Variation |
| Serie: | - |
| SCR Type: | Standard Recovery |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-209 Variation |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Chassis, Stud Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | T700043004BY |
| Utvidet beskrivelse: | SCR 400V 470A Standard Recovery Chassis, Stud Mount TO-209 Variation |
| Beskrivelse: | SCR PHASE CTRL MOD 400V 300A |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 470A |
| Nåværende - På Stat (Det (AV)) (Maks): | 300A |
| Nåværende - Off State (Maks): | 30mA |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 7700A, 8400A |
| Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks): | 150mA |