Kjøpe T835-600H med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Off State: | 600V |
|---|---|
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 1.3V |
| Triac Type: | Alternistor - Snubberless |
| Leverandør Enhetspakke: | I-Pak |
| Serie: | Snubberless™ |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Andre navn: | 497-12716-5 T835-600H-ND T835600H |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | T835-600H |
| Utvidet beskrivelse: | TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Through Hole I-Pak |
| Beskrivelse: | TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A IPAK |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 8A |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 80A, 84A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 35mA |
| Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks): | 35mA |
| konfigurasjon: | Single |
| Email: | [email protected] |