Kjøpe TLV2217-25PWG4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 2.5V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 3 V ~ 12 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-TSSOP |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | TLV2217-25PWG4 |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 500mA 20-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 2.5V 0.5A 20TSSOP |
| Strøm - Utgang: | 500mA |