Kjøpe TLV707335DQNT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 3.35V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 5.5V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.2V @ 150mA |
| Leverandør Enhetspakke: | 4-X2SON (1x1) |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 4-XDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 7 Weeks |
| Produsentens varenummer: | TLV707335DQNT |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.35V 200mA 4-X2SON (1x1) |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 3.35V 0.2A 4X2SON |
| Strøm - Utgang: | 200mA |
| Nåværende - Grense (Min): | 240mA |