Kjøpe TMOV25SP440E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Varistor Spenning (Typ): | 715V |
|---|---|
| Varistor Spenning (Min): | 643.5V |
| Varistor Spenning (Maks): | 786.5V |
| Serie: | TMOV® 25S |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Square 28mm |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal likestrøm: | 585VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 440VAC |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | TMOV25SP440E |
| Energi: | 470J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 715V 20KA SQUARE 28MM |
| Nåværende - Overspenning: | 20kA |
| Kapasitans @ Frekvens: | 790pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |