Kjøpe TPS56300PWPG4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| w / Supervisor: | No |
|---|---|
| m / Sequencer: | Yes |
| W / LED-driver: | No |
| Spenning / Strøm - Utgang 3: | - |
| Spenning / Strøm - Utgang 2: | Programmable, 2A |
| Spenning / Strøm - Utgang 1: | Controller |
| Spenning - Forsyning: | 2.8 V ~ 5.5 V |
| topologi: | Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) |
| Leverandør Enhetspakke: | 28-HTSSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall utganger: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | TPS56300PWPG4 |
| Funksjon: | Any Function |
| Frekvens - Bytte: | 300kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 2 Output Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) 300kHz 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |