Kjøpe TPS62170QDSGTQ1 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | 0.9V |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | 6V |
| Spenning - Inngang (Min): | 3V |
| Spenning - Inngang (Maks): | 17V |
| topologi: | Buck |
| Synkron Likner: | Yes |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-WSON (2x2) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100, DCS-Control™ |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | Adjustable |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive |
| Andre navn: | Q9539868 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 7 Weeks |
| Produsentens varenummer: | TPS62170QDSGTQ1 |
| Funksjon: | Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 2.25MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.9V 1 Output 500mA 8-WFDFN Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 8WSON |
| Strøm - Utgang: | 500mA |