Kjøpe TPS7250QDRG4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 5V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 5.41 V ~ 10 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.19V @ 250mA |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | TPS7250QDRG4 |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 5V 250mA 8-SOIC |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 5V 0.25A 8SOIC |
| Strøm - Utgang: | 250mA |