Kjøpe TPS92315DBVR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 9V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 35V |
| Spenning - Output: | - |
| Type: | AC DC Offline Switcher |
| topologi: | Flyback |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-6 |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SOT-23-6 |
| Andre navn: | 296-40999-2 TPS92315DBVR-ND |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | TPS92315DBVR |
| Intern bryter (s): | No |
| Frekvens: | 130kHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher Flyback SOT-23-6 |
| dimming: | - |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER OFFLINE SOT23-6 |
| Strøm - Utgang / Kanal: | - |
| applikasjoner: | - |
| Email: | [email protected] |