Kjøpe TPS92691QPWPQ1 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 4.5V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 65V |
| Spenning - Output: | 65V |
| Type: | DC DC Controller |
| topologi: | Flyback, SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antall utganger: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | TPS92691QPWPQ1 |
| Intern bryter (s): | No |
| Frekvens: | 80kHz ~ 700kHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output DC DC Controller Flyback, SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming |
| dimming: | Analog, PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER 16HTSSOP |
| Strøm - Utgang / Kanal: | - |
| applikasjoner: | Automotive, Lighting |
| Email: | [email protected] |