Kjøpe TRF600-150-R2-B-0.5 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 250V (600V Int) |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 3s |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.354" L x 0.181" W (9.00mm x 4.60mm) |
| Serie: | PolySwitch®, TRF600 |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 17 Ohm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 7 Ohm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Disc |
| Andre navn: | RF0023-000 TRF600-150R2B0.5 TRF600-150R2B0.5-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | TRF600-150-R2-B-0.5 |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.492" (12.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 250V (600V Int) Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivelse: | POLYSWITCH PTC RESET 0.15A HOLD |
| Nåværende - tur (det): | 300mA |
| Nåværende - Maks: | 3A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 150mA |
| godkjenninger: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |