Kjøpe TV06B480J-HF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 48V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 77.4V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 53.3V |
| Enveis kanaler: | 1 |
| Type: | Zener |
| Leverandør Enhetspakke: | SMB (DO-214AA) |
| Serie: | - |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 600W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | DO-214AA, SMB |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | TV06B480J-HF |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMB |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 7.75A |